BLOGas.lt
Pigūs skrydžiai
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

HIDROFORAS

Didelis hidroforų pasirinkimas www.irankiubaze.com Visiems hidroforams duodama garantija. Pristatymas nemokamas, jei atsiskaitoma pavedimu. Taip pat www.irankiubaze.com parduodami vandens siurbliai, elektriniai įrankiai, įrankiai technikos remontui.

FM kvepalai, FM kosmetika, SPA priemonės, buitinė chemija e-parduotuvėje www.kvepalaifm.lt

Nuorodų kataloge www.naudiga.lt patalpinkite savo internetines svetaines ir didinkite jų lankomumą.

Hidroforas BE - 24 H

Siurblio korpusas - ketus.
Darbo ratas - bronza.
Maksimalus įsiurbimo gylis 9 m.
Maksimalus kėlimo aukštis 40 m.
Maksimalus našumas 60 l/min
Variklio galingumas 550 W.
Spaudimo relė sureguliuota 1,4 - 2,8 bar.
Talpa 24 litrų.

Siurbliui suteikiama 12 mėnesių garantija.
Išsiplėtimo indui suteikiama 60 mėnesių garantija.

http://www.irankiubaze.com/Vandens-siurbliai/Slegio-indai-vandeniui/

 • Slėgio indas vertikalus
 • Maks. darbinis slėgis 10 bar    modestas@irankiubaze.com
 • Maks vandens temperatūra +90oC
 • Talpa 60 litrų
 • Nereikalinga jokia priežiūra

Hidroforas tinka daugelyje sričių: vandens tiekimo sistemoms, šiluminio išsiplėtimo, laistymo sistemose, hidraulinių smūgių slopinimui, slėgio kėlimo sistemose.

Išsiplėtimo indui suteikiama 5 metų garantija

Hidroforas GRUNDFOS MQ 3-35

Siurblio korpusas - plastmasė.
Darbo ratas - nerūdijantis plienas.
Maksimalus įsiurbimo gylis 9 m.
Maksimalus kėlimo aukštis 35 m.
Maksimalus našumas 60 l/min
Variklio galingumas 850 W.
Bako talpa 0,17 litrų.

Siurbliui  24 mėnesių garantija.

Automatinė vandens tiekimo sistema (hidroforas) yra įrengiama gyvenamuose namuose arba kitose patalpose, kuriose žiemos metu oro temperatūra yra aukščiau 0 °C. Esant patalpose minusinei oro temperatūrai, vanduo esantis vandens siurblyje užšąla ir sugadina siurblį.

Klojant polietileninius vamzdžius (rekomenduojamas vamzdžio skersmuo 32 mm), būtinas nuolydis, nuo hidroforo į šulinio pusę. Nes prieš paleidžiant hidroforą, įsiurbimo vamzdis ir pats siurblys pripildomas vandens pro siurblio korpuse įtaisytą piltuvą (tam yra paliktos angos, užsuktos kamščiais). Vamzdžiai užkasami po žeme, tokiame gylyje, kad tiekiamas vanduo žiemą neužšaltų. Siurbimo vamzdžio gale būtina įtaisyti atbulinį vožtuvą tam, kad vanduo iš jo neištekėtų į šulinį. Jei sistema sandari ir pripildyta gerai, vanduo iš įsiurbimo vamzdžio  ir siurblio neišteka.

Be to, visais atvejais šulinio vandens gylis turi būti pakankamas įsiurbimo vamzdžio antgaliui įrengti pagal technines normas. Antgalis turi būti panardintas po vandeniu bent 0,5 m gylyje, o atstumas nuo antgalio iki šulinio dugno taip pat turi būti bent 0,5 m.  Automatinės vandens tiekimo sistemos (hidroforai) iš gilių gręžinių ir gilių šulinių vandeniui tiekti netinka, kadangi jų įsiurbimo gylis ribotas.

Hidroforo spaudimas reguliuojamas spaudimine  rele, kuri dažniausiai įtaisyta prie siurblio. Norint sureguliuoti slėgį hidrofore, reikia atsukti spaudiminės relės dangtelį. Nuėmus relės dangtelį matome dvi spyruokles. Viena yra ilga, o kita trumpa. Veržiant ilgąją spyruoklę sukeliamas apatinis ir viršutinis spaudimo lygis hidrofore. O veržiant tik trumpąja keliama viršutinė spaudimo riba hidrofore. Naujame hidrofore spaudimas būna sureguliuotas gamintojo, tad reguliuoti nerekomenduojama.

Jei hidroforas pradeda tankiai junginėtis, tai išsiplėtimo inde trūksta oro. Tokiu atveju būtina spūstelėti išsiplėtimo inde esantį ventilių. Jei per ventilių veržiasi vanduo, vadinasi jūsų išsiplėtimo inde esantis maišas yra suplyšęs ir jį reikia pakeisti. Kitu atveju tiesiog pripūskite oro į išsiplėtimo indą. Išsiplėtimo inde oro slėgis turi būti 0,1-0,2 atmosfera mažiau, nei siurblio apatinė įsijungimo riba. Norint TEISINGAI nustatyti koks slėgis yra išsiplėtimo inde, būtina:

 1. ištraukti hidroforo šakute iš elektros lizdo
 2. atsukti vandens čiaupą esantį vonioje ar virtuvėje ar kitoje vietoje
 3. tada automobiliniu manometru matuojame, slėgį išsiplėtimo inde
 4. jei apatinė hidroforo įsijungimo riba yra 1,3 (žiūrėti į manometrą kuris yra pritvirtintas prie siurblio) atmosferos, tai išsiplėtimo inde slėgis turi būti 1,1 -1,2 atmosferos. Išsiplėtimo inde slėgis turi būti 0,1-0,2 atmosfera mažiau, nei siurblio apatinė įsijungimo riba.

Išvykstant iš namų ilgesniam laiko tarpui, rekomenduojama hidroforą išjungti iš elektros tinklo.

Patiko (75)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “HIDROFORAS”

 1.   furfPaydayWer rašo:

  skaityti visa dienorasti, labai geras

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2.   autoreka rašo:

  Geras ir tvarkingas aprašymas apie hidroforus :)

Rašyk komentarą